راک دو جداره با بدنه تمام آلومینیوم

هریک از محفظه­هایی که در وهاب تولید می شوند, نتیجه سالها تجربه در طراحی و تولید کانتینرهای  آلومینیوم با قابلیت استفاده  در صنایع الکترونیک و مخابرات جهت نگهداری مدارات و دستگا ههای حساس و نیز  برای بسته بندی, ذخیره و حمل و نقل می باشد.

این دانش که در زمینه حمل, ذخیره و بسته بندی دستگا های خاص الکترونیک  به همراه استفاده از آلومنیوم با کیفیت بالا به عنوان مواد اولیه, یک نقطه شروع ایده­آل در طراحی و تولید محصولات  برای نیازمندها و عملکردهای مخصوص می باشد.

از ویژگی محفظه های تولید شده توسط وهاب  , سبک وزن بودن در عین حال پایداری, ضد زنگ, بدون الکتریسیته  و به آسانی وفق پذیر به همراه طیف وسیعی از عملکردها می باشد.این محفظه های با عملکرد بالا ایده­ای برای بسته بندی تجهیزات الکترونیکی, مواد مربوط به کمک های اولیه مطابق با مصوبه های ناتو و دیگر سازمانهای حفظ صلح و سازمان های کمک های اولیه و اضطراری  است.

ضرورت و اهمیت :

دلیل دوام و ماندگاری محصولات وهاب شامل توسعه محصولات جدید, اجرای سریع ایده های جدید در مشتری مداری, راه حل­های مبتکرانه به­سوی استانداردهایی با بالاترین کیفیت و حمایت بالا  از مشتریان خود می باشد. وهاب  دارای سالها تجربه در تولید و توسعه تجهیزات مکانیکال مخابرات در بخش  صنایع, تجارت و بخش دولتی است که برای رسیدن به بالاترین کیفیت طراحی شده­اند.

  با استفاده از نرم افزارCAD, وهاب  میتواند راه­حل­های مطلوبی متناسب با نیازمندی­های مخصوص و مشخص مشتریان ارائه دهد.

تمام فرایندهای توسعه و تولید محصولات کاملا منطبق با آخرین استانداردهای ملی و بین  المللی می باشد.

فرایندهای تولید و درجه اتوماسیون در توسعه و تولید, نیازمند درجه بالایی از قابلیت های فرایند در ترتیب فرایند و ساخت محصولات می باشد. برای مشتریان ما این مورد مزیتی است که با تکیه بر کیفیت بالا و مداوم محصولات, در جمله " ساخته شده توسط وهاب " با قیمت هایی مناسب و زمان تحویل بسیار کوتاه  منعکس می شود.

از یک سو وهاب   به اندازه کافی کوچک برای تهیه تقاضاهای شخصی می باشد و از سوی دیگر یه حد کافی بزرگ برای داشتن دانش گسترش, مشاوره, برنامه ریزی, تولید و خدمات است.

این به آن معنی است که ما به مشتریان خود, محصولات با هر تقاضایی را پیشنهاد می کنیم.

وهاب یکی از شرکت های پیشرو در زمینه پردازش آلومینیوم, چندین دهه است که بر مزیت های این ماده تکیه کرده است که این مزیت ها عبارتند از اقتصادی بودن, دوستدار محیط زیست, سبک و در عین حال مقاوم در برابر ضربه, غیر حساس در مقابل نوسانات شدید گرمایی, غیر قابل احتراق بودن, قابل بازیافت بودن و ...

کاربری :

·         Z-ves1

این محصول  در صنایع الکترونیکی استفاده می شود و از تجهیزات در مقابل شوک ها, ضربه ها, تکان ها, امواج رادیویی,دخالت های الکترونیکی, گرما, رطوبت, گرد و خاک محافظت می کند.

 در محصول جدیدوهاب  تحت عنوان z-ves2  فریم با قابلت برداشتن و جایگزین شدن سریع بصورتی که به هیچ ابزاری نیاز نداشته باشد و همچنین قفل هایی که حتی با دستکش های سنگین هم می توانند باز شوند, ارائه شده است.

·         K475

این کانتینرهای ضد رطوبت برای حمل و ذخیره کالاها و مجموعه های حساس استفاده می شود

این محصول در اندازه های مختلفارائه می شوند و همچنین می توانند برای نیازمندی های خاص به صورت سفارشی در اندازه های مخصوص تولید شوند.

نوآوری وهاب   در این زمینه, کانتینرهای   K47است که یک کانتینر قوی برای بار سنگین, ماشین آلات, موتورها و تجهیزات می باشد.

·         کانتینرهای مخصوص 

کانتینرهای حجیم : برای طیف گسترده ای از عملیات حمل و نگهداری موشک ها, راکت ها, دستگاه های شناسایی کوچک و.... استفاده می شود.همچنین در صورت وجود سفارشات خاص تولید به صورت سفارشی نیز انجام پذیر است.

کانتینرهای روپوش دار : این کانتینرها برای حمل و نگهداری و بسته بندی تجهیزات سنگین طراحی شده اند. در صورت وجود سفارشات خاص تولید به صورت سفارشی نیز انجام پذیر است.

کانتینرهای طبقه دار : این کانتینرها برای حمل و ذخیره تجهیزات کمک های اولیه در فعالیت های نظامی, کمک های اضطراری, خدمات اورژانسی استفاده می شود.

·        K470 universal cases   :

این محصول راه حل بهینه ای را برای حمل و نقل ایمن, ذخیره اقتصادی, بسته بندی کامل و محافظت مطمئن در مقابل تاثیرات خارجی پیشنهاد می دهد. این محصول همچنین دسته های عریض و ارگونومیکی برای راحتی بیشتر می باشد. این محصول در 24 مدل مختلف ارائه می شود.این محصول طوری طراحی شده است که در مقابل ورود گرد و خاک و جریان آب محافظت شده است. نوآوری وهاب در این زمینه محصولK470.plus  است که یک سیستم بسته بندی دو قسمتی شامل قسمت بالایی و زیرین برای ترکیب ارتفاع های متفاوت را ارائه می دهد. این کانتینرها برای ذخیره و حمل کالاهای سنگین طراحی شده اند.

·        کانتینر های تاشو Retou : 

برای حمل کالاهای پر خطر با دسترسی راحتتر

·        محفظه ها (cases):

 محفظه های k140 Alu یک واسطه بسته بندی و حمل ایده آل برای کالاهای با ارزش و حساس است

ü     محفظه های واگنی یک محفظه مناسب برای حمل کالا